Перекласти сторінку

СУМКИ З ВАШИМ ЛОГО


ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЕКО СУМОК:


            


                     


                 


           


           


Шановні пані та панове!

     Наша компанія пропонує виготовлення під замовлення еко сумок з брендування. Пропонуємо Вам розмістити рекламу своєї компанії, логотип, бренд і т.д. на наших еко сумках. Представляємо Вам найбільш популярні моделі еко сумок, спеціально розроблені для якісного брендування і технологічного, безвідходного виробничого процесу.

У даному розділі представлені найбільш популярні і технологічні моделі еко сумок, промо сумок. Ви можете вибрати з наявних видів відповідну Вам промо сумку, еко сумку або замовити еко сумку за Вашими розмірами. В цьому випадку вартість еко сумки буде розрахована окремо.

      Всі наші еко сумки виготовлені з сучасного, високотехнологічного матеріалу - спанбонд. Це нетканий матеріал, що складається з найтонших термо-скріплених ниток поліпропілену. Матеріал ще називають флізелін. Даний матеріал має презентабельний вигляд, високу міцність і зносостійкість. Є широкий асортимент кольорів, що дозволяє робити еко сумки яскравими і насиченими. Спанбонд дозволений до застосування в контакті з харчовими продуктами, а також в якості матеріалу, навіть, для медичного одягу, оскільки є абсолютно нетоксичним і не виділяє ніяких шкідливих речовин. Нашу еко сумку можна використовувати практично завжди і всюди. З еко сумкою дуже практично і модно ходити в магазин. Еко сумка чудово підходить для походу на пляж або на тренування. Невелика еко сумка "для документів" дуже зручна для студентів, школярів. В еко сумці зручно нести зошити, підручники, планшет, ... Всі ці види використання еко сумок говорять про те, що сама по собі еко сумка - це прекрасний і універсальний носій реклами. Середній термін використання еко сумки - близько року. І весь цей час Ваша реклама на еко сумці буде працювати!

       Наші еко сумки з і спанбонду відрізняються від аналогічної продукції інших виробників, в першу чергу,  якістю і чудовим зовнішнім виглядом, які досягаються завдяки застосуванню сучасної технології виробництва. На відміну від конкурентів, ми не шиємо наші еко сумки, промо сумки, а виробляємо їх методом ультразвукового зварювання на сучасному автоматизованому обладнанні. Даний спосіб виробництва забезпечує високу якість продукції, високу продуктивність і швидкість виконання замовлень і, як наслідок, найнижчу ціну в Україні на еко сумки, промо сумки зі спанбонду!

Увага!

Ціни в грн., представлені в даному розділі, актуальні  станом на 01.11.2019.

У зв'язку з нестабільністю валютного курсу у нас постійно змінюється складова вартості сировини в структурі собівартості. При істотній зміні курсу національної валюти рекомендуємо зв'язуватися з нашими менеджерами для уточнення ціни на дату замовлення.

Дякуємо за розуміння!

Оформити замовлення
Конструктор сайтов
Nethouse